
On Air: Humor jsme tam mít nechtěli. Drama Nikdo mě nemá rád filmařské dvojice Kazda–Weinreb jde do kin

O epizodě podcastu
Po celovečerním debutu, kterým bylo životopisné drama Já, Olga Hepnarová, přichází dvojice Petr Kazda a Tomáš Weinreb se svým druhým filmem. Nikdo mě nemá rád je po všech stránkách minimalistický, divácky náročný artový snímek. „Je to pohled na outsidery, kteří se vypořádávají se světem,” shrnují lakonicky hlavní dějovou linku oba režiséři. O vzniku filmu, chybějící mezilidské komunikaci a boji proti normativní společnosti jsme mluvili v den premiéry v českých kinech.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Po celovečerním debutu, kterým bylo životopisné drama Já, Olga Hepnarová, přichází dvojice Petr Kazda a Tomáš Weinreb se svým druhým filmem. Nikdo mě nemá rád je po všech stránkách minimalistický, divácky náročný artový snímek. „Je to pohled na outsidery, kteří se vypořádávají se světem,“ shrnují lakonicky hlavní dějovou linku oba režiséři. O vzniku filmu, chybějící mezilidské komunikaci a boji proti normativní společnosti jsme mluvili v den premiéry v českých kinech.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .