
Odpolední interview: Zchátralý zámek v Dolní Lutyni se spolu s dobrovolníky snaží zachránit Otakar Lucák

Kdysi kouzelné šlechtické sídlo. Dnes je zámek v Dolní Lutyni na Karvinsku tak zchátralý, že pohyb v něm je takzvaně jen na vlastní nebezpečí. Nedávno ale zámek koupili noví majitelé a už jsou na něm vidět první změny. I díky dobrovolníkům už jeho vlastník Otakar Lucák provizorně zakryl díru ve střeše či vyčistil okolí zámku.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .