
Mozaika: Názvem jsme nechtěli nic podstrkovat. 41 minut je prostě 41 minut, říká Martin Kyšperský

Doslova za dveřmi je vydání nového alba skupiny Květy. Bude mít název 41 minut. Tato novinka je desátou řadovou deskou skupiny a nemá prý žádný koncept. Zachycuje jenom radost z nápadů a také ze společného hraní. Vychází už tuto neděli a 18. prosince se bude křtít v pražském Paláci Akropolis a o den později v brněnské Staré Pekárně.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .