Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Moci bez nemoci: Neonatologie: Novinka nabízí plnohodnotný život i dětem narozeným ve velmi nízkém týdnu těhotenství

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Moci bez nemoci: Neonatologie: Novinka nabízí plnohodnotný život i dětem narozeným ve velmi nízkém týdnu těhotenství

Obrázek epizody Moci bez nemoci: Neonatologie: Novinka nabízí plnohodnotný život i dětem narozeným ve velmi nízkém týdnu těhotenství

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

31 min

Předčasně narozené děti a možnosti jejich přežití. Novinkou medicíny je dnes postup, který nabízí přežití a následný plnohodnotný život dětem, které se rodí v tzv. šedé zóně, tedy ve velmi nízkém týdnu těhotenství. V audiu o něm mluví prof. MUDr. Richard Plavka, DrSc., primář neonatologie, Gynekologicko-porodnické kliniky 1.LF UK a VFN v Praze. Uslyšíte i příběh malého Pepíčka, který se po narození vešel mamince do dlaně. Pořad o medicíně, novinkách v léčbě a naději na život.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .