Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Moci bez nemoci: Genová terapie: unikátní novinka v onkologii. Personalizovaná léčba očima odbornice i pacienta

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Moci bez nemoci: Genová terapie: unikátní novinka v onkologii. Personalizovaná léčba očima odbornice i pacienta

Obrázek epizody Moci bez nemoci: Genová terapie: unikátní novinka v onkologii. Personalizovaná léčba očima odbornice i pacienta

Poslechněte si podcast

31. 5. 2022

32 min

Lék, který přemůže rakovinu? Novinka v onkologii na základě genetického kódu a rozboru genetické struktury u jednotlivého pacienta určí léčbu vhodnou přímo pro něj. O personalizované léčbě v audiozáznamu mluví MUDr. Kateřina Kopečková, Ph.D., zástupkyně přednostky pro vědu a výzkum, Onkologická klinika 2. LF UK a FN Motol. A Tomáš, který vzhlíží k této možnosti léčby jako k naději na svůj život. Pořad o medicíně, novinkách v léčbě a naději na život.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.