Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kilometry Jiřího Ježka: Kulhavý o Giru, zážitcích s Ježkem a současném MTB. Poslechněte si olympijského šampiona

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Kilometry Jiřího Ježka: Kulhavý o Giru, zážitcích s Ježkem a současném MTB. Poslechněte si olympijského šampiona

Obrázek epizody Kilometry Jiřího Ježka: Kulhavý o Giru, zážitcích s Ježkem a současném MTB. Poslechněte si olympijského šampiona

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

50 min

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal olympijský šampion z Londýna Jaroslav Kulhavý. Slavný biker v pořadu Kilometry Jiřího Ježka popisoval současný boom gravelu, ale také jak často se dostane ke sledování právě probíhající Giro d'Italia. Na co se chystá na blížící se Světový pohár v Novém Městě na Moravě? Co mu dala loňská zkušenost z terénního triatlonu? Poslechněte si v oblíbeném běžecko-cyklistickém pořadu.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .