Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak to vidí...: Richard Hindls: Letos jenom 2000 korun na elektřinu. O kolik víc a pro koho vláda ještě uvolní?

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Jak to vidí...: Richard Hindls: Letos jenom 2000 korun na elektřinu. O kolik víc a pro koho vláda ještě uvolní?

Obrázek epizody Jak to vidí...: Richard Hindls: Letos jenom 2000 korun na elektřinu. O kolik víc a pro koho vláda ještě uvolní?

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

26 min

„Že by se inflace pokryla navýšením mzdy? To je asi příliš silné kafe,“ uvažuje v pořadu Jak to vidí… ekonom a statistik. „A vyšší zdanění zisku bank nám pak banky naúčtují v poplatcích.“ Jak chce vláda skutečně pomoct občanům? Emeritní rektor VŠE v audiozáznamu komentuje ještě skutečnost, že nové vedení ČNB na svém prvním zasedání nezvýšilo svou klíčovou sazbu, posilování koruny, růst zisku globálních firem a obchod mezi Čínou a Tchaj-wanem.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.