Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Interview Plus: Ukrajinci jsou naštvaní na své politiky, popisuje zpravodajka ČT

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Interview Plus: Ukrajinci jsou naštvaní na své politiky, popisuje zpravodajka ČT

Obrázek epizody Interview Plus: Ukrajinci jsou naštvaní na své politiky, popisuje zpravodajka ČT

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

25 min

O epizodě podcastu

Země Severoatlantické aliance slibují na summitu ve Washingtonu Ukrajině zbraně a další podporu. Prezident Volodymyr Zelenskij naléhá na urychlení dodávek. Zabránila by lepší protivzdušná obrana nedávnému ruskému útoku na dětskou nemocnici v Kyjevě? Jak se lidé vyrovnávají s tímto masakrem a dalšími útoky na civilní cíle? Moderuje Jan Bumba.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Svět obletěly drastické záběry následků ruského raketového útoku na dětskou nemocnici v Kyjevě. Podle zpravodajky České televize Darji Stomatové podobně monstrózní útok Ukrajinci už dlouho nezažili, a zejména ne obyvatelé hlavního města. „Myslím, že už nemají pocit, že jsou chráněni. Rusko dává Ukrajincům najevo, že ať se nachází kdekoliv, na západě či východě země, tak nikde nemůžou být v bezpečí. A to je velmi špatná zpráva,“ popisuje v Interview Plus.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.