Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hovory: Nemyslím, že pokud člověk nemá zrak, tak je v životě ochuzen, míní nevidomá klavíristka Skleničková

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Hovory: Nemyslím, že pokud člověk nemá zrak, tak je v životě ochuzen, míní nevidomá klavíristka Skleničková

Obrázek epizody Hovory: Nemyslím, že pokud člověk nemá zrak, tak je v životě ochuzen, míní nevidomá klavíristka Skleničková

Poslechněte si podcast

8. 5. 2022

24 min

Ráchel Skleničková je nevidomá klavíristka a zpěvačka. Díky svému talentu, píli i odvaze hrála jako sólistka s velkými hudebními tělesy, ale také s Miro Žbirkou. Kolem života nevidomých podle Skleničkové panuje mnoho mýtů. „Lidé si asi nedokážou představit, že se život i všechny další zážitky dají vnímat sluchem, čichem, hmatem nebo chutí. To je asi ten nejčastější předsudek, ale bylo by jich i víc,“ popisuje v pořadu Hovory.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.