Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host ve studiu: Mám prostě jen rád vůni chromatografických rozpouštědel, usmívá se oceněný biochemik Jaroslav Dršata

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Host ve studiu: Mám prostě jen rád vůni chromatografických rozpouštědel, usmívá se oceněný biochemik Jaroslav Dršata

Obrázek epizody Host ve studiu: Mám prostě jen rád vůni chromatografických rozpouštědel, usmívá se oceněný biochemik Jaroslav Dršata

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

11 min

Hradec Králové zná držitele svých výročních cen za rok 2023. Ocenění převzaly osobnosti, které dosáhly mimořádných úspěchů ve své činnosti v oblasti kulturní, společenské, sportovní a vědecké. A nejvyšší ocenění, Cenu dr. Františka Ulrycha za celoživotní práci obdržel prof. MUDr. Jaroslav Dršata, CSc., biochemik a lékař, který se celý svůj profesní život věnoval výzkumu a výuce biochemie převážně na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy tady v Hradci Králové.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .