Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host ve studiu: Boxu dává 200 procent, zahodila osobní život. Kateřina chce jako první česká boxerka na olympiádu

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Host ve studiu: Boxu dává 200 procent, zahodila osobní život. Kateřina chce jako první česká boxerka na olympiádu

Obrázek epizody Host ve studiu: Boxu dává 200 procent, zahodila osobní život. Kateřina chce jako první česká boxerka na olympiádu

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

10 min

Od tohoto okamžiku jsem raději trošku ostražitý a ve střehu. Protože naproti mně sedí sice půvabná mladá dáma a žena, která ale umí pěkně rozdávat rány. A to dokonce tak, že patří mezi naše nejlepší boxerky. Kateřina Čavajdová z Hradce Králové je čerstvou vítězkou Mistrovství České republiky v boxu a momentálně se připravuje i na olympiádu v Paříži v roce 2024, kam by se jako historicky první česká boxerka mohla kvalifikovat.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.