Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Radiožurnálu: „S maratonem můžeme začít i v padesáti.“ Jaké novinky přináší letošní Pražský mezinárodní maraton?

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Host Radiožurnálu: „S maratonem můžeme začít i v padesáti.“ Jaké novinky přináší letošní Pražský mezinárodní maraton?

Obrázek epizody Host Radiožurnálu: „S maratonem můžeme začít i v padesáti.“ Jaké novinky přináší letošní Pražský mezinárodní maraton?

Poslechněte si podcast

8. 5. 2022

25 min

Pražský mezinárodní maraton se koná po třech letech, na start se postavilo osm tisíc běžců a běžkyň. „Věříme, že co největší počet si doběhne pro cílovou medaili a bude mít zážitek perfektní,“ věří manažer běžeckého centra Running Mall Lukáš Vevera a kondiční trenér Martin Levý. Ti ale upozorňují, že po 15. hodině bude velké horko a počasí tak pro běžce není úplně ideální. Zato pro diváky ano – sešlo se jich letos na pražském Staroměstkém náměstí opravdu hodně.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .