Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Radiožurnálu: Pierce Brosnan dabuje Jirku Dvořáka, raduje se producent. Jak vznikla multimediální show iMucha?

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Host Radiožurnálu: Pierce Brosnan dabuje Jirku Dvořáka, raduje se producent. Jak vznikla multimediální show iMucha?

Obrázek epizody Host Radiožurnálu: Pierce Brosnan dabuje Jirku Dvořáka, raduje se producent. Jak vznikla multimediální show iMucha?

Poslechněte si podcast

15. 5. 2022

28 min

Má jít o příběh souboje tvořivosti a destrukce. Tým kolem muzikanta Michala Dvořáka finišuje přípravy na několikrát odloženou premiéru velké multimediální iMucha show. Diváci v O2 Universum v Praze uslyší jak anglickou, tak českou verzi. A také hlas herce Pierce Brosnana. „Pro kredibilitu a prestiž projektu je to celkem zásadní jméno,“ pochvaluje si Michal Dvořák. Jak dlouho procoval na multimediálním projektu? A proč myšlenka vznikla v Soulu?

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .