
Host Lucie Výborné: Že fanoušci volali „sysel“, mě nabíjelo optimismem. Věděl jsem, že jim nejsem fuk, směje se Horváth

Na letošním festivalu Prix Bohemia Radio si Lucie Výborná povídala s bývalým fotbalistou a fotbalovým expertem Radiožurnálu Sport Pavlem Horváthem. Jak vnímá práci v rozhlase? „Pro mě to je úplně jiný pohled na sport. Diametrálně. Myslím si, že lidsky mě to úplně posouvá do jiných dimenzí. Potkávám se se spoustou známých lidí a baví mě to moc. A vidím hlavně, že to baví naše posluchače,“ vypráví. S jakým problémem se Pavel Horváth nejen v zimě musel při fotbale vypořádávat?Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .