Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Papírové noviny přečtu od A do Z. Donutí mě to číst i obory, které nesleduju, říká Doktor Vševěd

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Host Lucie Výborné: Papírové noviny přečtu od A do Z. Donutí mě to číst i obory, které nesleduju, říká Doktor Vševěd

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Papírové noviny přečtu od A do Z. Donutí mě to číst i obory, které nesleduju, říká Doktor Vševěd

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

31 min

V civilu je Jiří Martínek geograf, kartograf a vysokoškolský učitel, který pracuje také v Historickém ústavu Akademie věd. Širší veřejnosti je však známý jako Doktor Vševěd z televizní vědomostní soutěže Na lovu, kde udivuje diváky svými všeobecnými znalostmi. „Škola mě vždycky bavila,“ usmívá se. Dobrý učitel je podle něj zásadní. „Dokáže přitáhnout i odradit. Měl jsem v životě kliku i na tělocvikáře,“ usmívá se Jiří Martínek alias Doktor Vševěd.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.