
Host Lucie Výborné: Kultivovanost první republiky, ale víc brutální, říká o svých písních Rozálie Havelková

Zpěvačka a akordeonistka Rozálie Havelková, která aktuálně pracuje na novém albu. Proč o svých vystoupeních přemýšlí jako o stand upu? „Já se tam dost vnitřně odhaluji, vyprávím příběhy těch písniček a těch vztahů. Vysvětluji a shazuji ty poetické metafory, které se občas nějakou náhodou v těch písničkách objeví,“ vypráví zpěvačka. Jak ji přijalo americké publikum? A chtěla by se vrátit k cirkusu? Poslechněte si rozhovor.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .