Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Cirk La Putyka vystupuje se studenty z Kyjeva. „Nejsem emotivní, ale málem jsem se rozbrečela“

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Host Lucie Výborné: Cirk La Putyka vystupuje se studenty z Kyjeva. „Nejsem emotivní, ale málem jsem se rozbrečela“

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Cirk La Putyka vystupuje se studenty z Kyjeva. „Nejsem emotivní, ale málem jsem se rozbrečela“

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

23 min

S desítkami svých studentů utekla prorektorka Kyjevské akademie cirkusových a scénických umění Nina Araya do Prahy. Další stovky studentů našly azyl po celé Evropě i ve světě. V Praze studenti studují herectví na HAMU a se souborem Cirk La Putyka trénují. Připravili společně představení Boom a účinkují i ve hře Cesty. V kolika letech studenti s cirkusem začínali? A je český přístup k novému cirkusu odlišný od toho ukrajinského?

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .