Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Filmové premiéry Pavla Sladkého: Anifilm 2022: Kde je Anna Franková, Belle a další novinky ze světa animovaného filmu

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Filmové premiéry Pavla Sladkého: Anifilm 2022: Kde je Anna Franková, Belle a další novinky ze světa animovaného filmu

Obrázek epizody Filmové premiéry Pavla Sladkého: Anifilm 2022: Kde je Anna Franková, Belle a další novinky ze světa animovaného filmu

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

3 min

Mezinárodní festival animovaného filmu Anifilm se koná už potřetí v Liberci a filmový publicista Radiožurnálu Pavel Sladký na něm nemůže chybět. Ve svých diváckých tipech vyvrací zažitý stereotyp, že animované filmy jsou určené hlavně dětským divákům. „Snímků s politickými tématy je tady zastoupeno víc než dost. Třeba snímek Utéct, třikrát nominovaný na Oscara, vypráví o uprchlictví a queer tématech,“ uvádí příklad. Co ho zaujalo na filmech Kde je Anna Franková nebo Belle?

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.