Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dopolední Region: Dědečku to jsme si nemysleli, že si v 80 letech budeš vydělávat tělem, říkají doma Bohuslavu Doušovi

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Dopolední Region: Dědečku to jsme si nemysleli, že si v 80 letech budeš vydělávat tělem, říkají doma Bohuslavu Doušovi

Obrázek epizody Dopolední Region: Dědečku to jsme si nemysleli, že si v 80 letech budeš vydělávat tělem, říkají doma Bohuslavu Doušovi

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

3 min

Pan Bohuslav Douša z Černolic na Praze-západ má svůj recept na spokojené stáří - být co nejaktivnější. Aby se ve svých 80 letech udržel v kondici, tak běhá... účastní se například závodu Seniorská míle. Také několikrát denně chodí ven se svým pejskem, houbaří, vaří a spolupracuje se seniorskými organizacemi, napříkladem s Životem 90. Můžeme ho také vidět jako manekýna na přehlídkových molech.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.