Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dopolední host: Chceme rozdávat radost, ta teď chybí, říká organizátor Klasiků v Táboře. Zahraje i ukrajinské noneto

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Dopolední host: Chceme rozdávat radost, ta teď chybí, říká organizátor Klasiků v Táboře. Zahraje i ukrajinské noneto

Obrázek epizody Dopolední host: Chceme rozdávat radost, ta teď chybí, říká organizátor Klasiků v Táboře. Zahraje i ukrajinské noneto

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

28 min

Říká vám něco pojem Klasici v ulici? Anebo Klasici na Střelnici? V tom případě asi budete znát i Klasiky v Táboře. Hudební festival, který se ze svých předchůdců vyvinul. Z pouličních představení se nejprve přesunul do kaváren, potom do kulturního domu, teď už využívá zrenovovaný sál táborského divadla. Pro svá velká jména a velké publikum potřebuje větší prostory. A také stabilní podmínky, včetně povětrnostních.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.