Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Desítka Pavla Horvátha: Horváth před Eurem: Velké očekávání mám od Angličanů. Češi můžou potrápit i papírově lepší týmy

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Desítka Pavla Horvátha: Horváth před Eurem: Velké očekávání mám od Angličanů. Češi můžou potrápit i papírově lepší týmy

Obrázek epizody Desítka Pavla Horvátha: Horváth před Eurem: Velké očekávání mám od Angličanů. Češi můžou potrápit i papírově lepší týmy

Poslechněte si podcast

10. 6. 2024

50 min

Do startu Eura 2024 zbývají čtyři dny, což je ideální čas na vzpomínky na předchozí evropské šampionáty, ale také na první preview, jak to bude v Německu vypadat. Mají Češi páky na to, aby ubránili hvězdného útočníka Portugalska Cristiana Ronalda? Jak by podle Pavla Horvátha a Lukáše Michalíka měla vypadat ideální sestava české fotbalové reprezentace na mistrovství Evropy? Poslechněte si fotbalovou talkshow a od pátka 14. června si užijte Euro na Radiožurnálu Sport.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .