Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Klub Rádia Junior: V dětství mu doktor řekl, že už nikdy nebude pořádně chodit. Dnes zdolává maratony i hory

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Klub Rádia Junior: V dětství mu doktor řekl, že už nikdy nebude pořádně chodit. Dnes zdolává maratony i hory

Obrázek epizody Klub Rádia Junior: V dětství mu doktor řekl, že už nikdy nebude pořádně chodit. Dnes zdolává maratony i hory

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

40 min

O epizodě podcastu

Ivana a Zuzana tentokrát přivítaly dvojici žen-kamarádek, Magdalenu a Dagmar, se kterými probíraly poněkud surreálná témata - jak vzniklo jejich přátelství díky rozhovoru ve vánici a proč jsou koně jiní než ostatní zvířata. Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Vážil 120 kilo a měl spoustu zdravotních problémů. Dnes si jen tak pro radost vyběhne na Sněžku, zaběhne nejslavnější světové maraton. Stal se z něj i horský průvodce. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.