Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Alex a host: Myslím, že v nejlepším se má přestat, říká o seriálu Sex ve městě dabérka Carrie Lucie Juřičková

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Alex a host: Myslím, že v nejlepším se má přestat, říká o seriálu Sex ve městě dabérka Carrie Lucie Juřičková

Obrázek epizody Alex a host: Myslím, že v nejlepším se má přestat, říká o seriálu Sex ve městě dabérka Carrie Lucie Juřičková

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

24 min

O epizodě podcastu

Jejím hlasem promlouvají desítky postav v zahraničních filmech a seriálech. Jako herečka se do paměti diváků vryla rolí Sáši v legendárních Básnících a řadu let se také objevovala v seriálu Ulice. Nejblíže má ale k divadlu.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Jejím hlasem promlouvají desítky postav v zahraničních filmech a seriálech. Jako herečka se do paměti diváků vryla rolí Sáši v legendárních Básnících a řadu let se také objevovala v seriálu Ulice. Nejblíže má ale k divadlu.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.