Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 2 x 2: Po inflaci přijde recese. Vyhraje ten, kdo bude zaměstnávat málo lidí, věří Fabičovic z firmy Alca

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

2 x 2: Po inflaci přijde recese. Vyhraje ten, kdo bude zaměstnávat málo lidí, věří Fabičovic z firmy Alca

Obrázek epizody 2 x 2: Po inflaci přijde recese. Vyhraje ten, kdo bude zaměstnávat málo lidí, věří Fabičovic z firmy Alca

Poslechněte si podcast

14. 5. 2022

24 min

František Fabičovic vybudoval spolu se svou manželkou firmu Alca, která dodává nejen sanitární výrobky. Podnikali i na Východě. „Ještě 18. února jsem si odlétali z Moskvy, z výstavy jsme si nesli spousty zakázek. A pak se to 24. února pokazilo, všechno se přetrhlo. Zrušili jsme sklady v Petrohradu i Samaře, zůstali jsme jen v Moskvě, kde se ještě něco doprovádá. Ale Rusko a Ukrajina, to všechno se přetrhlo. Bělorusko to samé,“ popisuje podnikatel.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.