Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Výběr měsíce: Hokej je zpátky v ulicích, DJ Wich si k twerku přivzal Anet Antošovou a Danny MacAskill v Česku

Poslechněte si podcast

6. 6. 2017

3 min

O epizodě podcastu

Tenisák, hokejka, botasky – s touhle výbavou vyběhli na betonovéplácky hráči večtyřechčeských městech. Hanny Firla byl jako speaker u toho, a tak přinášívlastníohlédnutíza tím, jak se bojovalo o postup do národního finále Red Bull Urban Buly.Na řadu pak přišeli novýklip DJ Wiche, ve kterém súdivem sleduje twerkujícíslečny Vlastimil Harapes a nechybípřipomenutíspolupráce Vladimira 518 na limitovanéplechovce. A k tomu několik pozvánek na zajímavéakce. Dalšídíl RedBull.cz podcastu je tu!

Tenisák, hokejka, botasky – s touhle výbavou vyběhli na betonové plácky hráči ve čtyřech českých městech. Hanny Firla byl jako speaker u toho, a tak přináší vlastní ohlédnutí za tím, jak se bojovalo o postup do národního finále Red Bull Urban Buly. Na řadu pak přišel i nový klip DJ Wiche, ve kterém s údivem sleduje twerkující slečny Vlastimil Harapes a nechybí připomenutí spolupráce Vladimira 518 na limitované plechovce. A k tomu několik pozvánek na zajímavé akce. Další díl RedBull.cz podcastu je tu!

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.