Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty Red Bull

Podcasty a Audioknihy od autora Red Bull. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

3 podcasty

Obrázek podcastu Formuloviny Števa Eiseleho
Volnočasové
,
Sport
,
Animace a Manga

Formuloviny Števa Eiseleho

Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť pri tretej sezóne podcastovej série Formulovín. Legendárne príbehy, charizmatické osobnosti a udalosti, na ktoré sa už aj trochu zabudlo. Je tu 3. sezóna populárnych Formulovín s tradičnou dávkou zábavy a edukáci

57 epizod

48 odběratelů

Obrázek podcastu Rozhovory z Česka
Společnost
,
Sport

Rozhovory z Česka

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.

154 epizod

61 odběratelů

Obrázek podcastu Západy Kariéry
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Sport
,
Byznys

Západy Kariéry

Podcastová série s českými sportovci. Aleš Valenta si povídá s bývalými vrchlovými sportovci o jejich kariérách – a to jak minulých, tak především těch aktuálních. U jeho mikrofonu se vystřídají legendy českého sportu, několikanásobní světoví šampioni i olympijští vítěz

16 epizod

7 odběratelů