Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty Red Bull

Podcasty a Audioknihy od autora Red Bull. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

3 podcasty

Obrázek podcastu Formuloviny Števa Eiseleho

Sport

Formuloviny Števa Eiseleho

Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť. Insiderské príbehy zo zákulisia. Nekompromisná analýza veľkej ceny. Hrdinovia a lúzri pod drobnohľadom. Nervydrásajúce momenty z iného uhla pohľadu. Formuloviny Števa Eiseleho nájdete vždy v pondelok po pretekoc

46 epizod

27 odběratelů

Obrázek podcastu Rozhovory z Česka

Kultura

Rozhovory z Česka

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.

161 epizod

58 odběratelů

Obrázek podcastu Západy Kariéry

Sport

Západy Kariéry

Podcastová série s českými sportovci. Aleš Valenta si povídá s bývalými vrchlovými sportovci o jejich kariérách – a to jak minulých, tak především těch aktuálních. U jeho mikrofonu se vystřídají legendy českého sportu, několikanásobní světoví šampioni i olympijští vítěz

16 epizod

6 odběratelů