Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Tvoje Role: Zuzana Stromková

Poslechněte si podcast

27. 2. 2019

16 min

O epizodě podcastu

Hanny Firla si do 14. epizody svého pořadu pozval akrobatickou lyžařkuZuzanu Stromkovou. Před rokem ji od reprezentace Slovenska naZOH v Pchjongčchangudělilo jen málo, nakonec rozhodlo zdraví. Jak se s tím jako sportovkyně vyrovnávala? Má mezi sebou Zuzka se soupeřkami rivalitu? Umí se zamračit?

Hanny Firla si do 14. epizody svého pořadu pozval akrobatickou lyžařku Zuzanu Stromkovou. Před rokem ji od reprezentace Slovenska na ZOH v Pchjongčchangu dělilo jen málo, nakonec rozhodlo zdraví. Jak se s tím jako sportovkyně vyrovnávala? Má mezi sebou Zuzka se soupeřkami rivalitu? Umí se zamračit?

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.