Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Tvoje Role – Žofie Dařbujánová

Poslechněte si podcast

25. 12. 2017

13 min

O epizodě podcastu

Zpěvačka Žofie Dařbujánová (1993) je frontmankou electroswingové kapely Mydy Rabycad a je výrazná nejen svým hlasem, ale i energickým vystupováním a éterickým vzhledem. Často je přezdívaná za femme fatale českého electroswingu a právem je o ní víc a víc slyšet. Kapele Mydy Rabycad se v poslední době daří na zahraničních festivalech a letos odehráli i úspěšné turné po Spojených státech a Kanadě. Hlavní událostí letošního roku je ale vydání alba M.Y.D.Y, které nahrávali i v berlínských Red Bull Studios. Kromě toho všeho ještě Žofie stíhá divadlo na prknech plzeňského divadlea J.K. Tyla.

,,Žofie. Vždy usměvavá, plná energie a ztřeštěná. Je pro mě takovej skvělej nadpozemskej úkaz. Prostě Žofie. Druhej díl je tu. Pojďme na něj!" - Hanny Firla

Zpěvačka Žofie Dařbujánová (1993) je frontmankou electroswingové kapely Mydy Rabycad a je výrazná nejen svým hlasem, ale i energickým vystupováním a éterickým vzhledem. Často je přezdívaná za femme fatale českého electroswingu a právem je o ní víc a víc slyšet. Kapele Mydy Rabycad se v poslední době daří na zahraničních festivalech a letos odehráli i úspěšné turné po Spojených státech a Kanadě. Hlavní událostí letošního roku je ale vydání alba M.Y.D.Y, které nahrávali i v berlínských Red Bull Studios. Kromě toho všeho ještě Žofie stíhá divadlo na prknech plzeňského divadlea J.K. Tyla. ,,Žofie. Vždy usměvavá, plná energie a ztřeštěná. Je pro mě takovej skvělej nadpozemskej úkaz. Prostě Žofie. Druhej díl je tu. Pojďme na něj!" - Hanny Firla

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.