Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tvoje Role – NobodyListen, producent a DJ

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Tvoje Role – NobodyListen, producent a DJ

Obrázek epizody Tvoje Role – NobodyListen, producent a DJ

Poslechněte si podcast

27. 11. 2017

13 min

O epizodě podcastu

Jakub Strach aka NobodyListen (*1994) má na svém kontě stovky hraní po celé republice, pořádá vlastní mejdany Addict a je polovinou hudebního projektu VR/Nobody. Letošní natřískaný rok završí velkou akci Addict The Festival, který se bude konat v Malé sportovní hale 2. prosince 2017. Poté si chce dát na pár měsíců oddech a od mailů se zase vrátit k soustředěnější kreativní činnosti.

,,S Kubou se známe delší dobu. Pro mě velice nadanej člověk - krom hudby, pořádá mejdany, který nemají konkurenci. Musím přiznat, že jsem nečekal, že Kuba bude na podcastu až tak otevřenej. Překvapilo mě to. Pozitivně. Tak si to pojď poslechnout!"

Jakub Strach aka NobodyListen (*1994) má na svém kontě stovky hraní po celé republice, pořádá vlastní mejdany Addict a je polovinou hudebního projektu VR/Nobody. Letošní natřískaný rok završí velkou akci Addict The Festival, který se bude konat v Malé sportovní hale 2. prosince 2017. Poté si chce dát na pár měsíců oddech a od mailů se zase vrátit k soustředěnější kreativní činnosti. ,,S Kubou se známe delší dobu. Pro mě velice nadanej člověk - krom hudby, pořádá mejdany, který nemají konkurenci. Musím přiznat, že jsem nečekal, že Kuba bude na podcastu až tak otevřenej. Překvapilo mě to. Pozitivně. Tak si to pojď poslechnout!"