Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Tvoje Role – Léna Brauner, umělkyně

Poslechněte si podcast

29. 1. 2018

22 min

O epizodě podcastu

Léna Brauner (*1991) je mladá česká malířka, tatérka, kreslířka i“spojovatelka duší”. Tato umělkyně másnovou energii, která z ní září na míle daleko. A brzy svoji tvůrčí sílu vyzkouší i na vznikajícícímhudebním projektus Jiřím Burianem. Má její přátelství s fanoušky hranice? Je v současné době nějaká její kresba ovlivněnanočními můrami z mládí? Jaká otázka od novinářů leze Léně nejvíce krkem?

,,Léna je kouzelná bytost. Její vnímání světa je skvělý a naprosto netradiční. Proto je velmi úspěšná. Je autentická a intuitivní. Žije teď a tady, má otevřenou mysl a srdce." - Hanny Firla

Léna Brauner (*1991) je mladá česká malířka, tatérka, kreslířka i “spojovatelka duší”. Tato umělkyně má snovou energii, která z ní září na míle daleko. A brzy svoji tvůrčí sílu vyzkouší i na vznikajícícím hudebním projektu s Jiřím Burianem. Má její přátelství s fanoušky hranice? Je v současné době nějaká její kresba ovlivněna nočními můrami z mládí? Jaká otázka od novinářů leze Léně nejvíce krkem? ,,Léna je kouzelná bytost. Její vnímání světa je skvělý a naprosto netradiční. Proto je velmi úspěšná. Je autentická a intuitivní. Žije teď a tady, má otevřenou mysl a srdce." - Hanny Firla

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.