Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Tvoje Role: Josef Trojan

Obrázek epizody Tvoje Role: Josef Trojan

Poslechněte si podcast

13. 3. 2019

16 min

O epizodě podcastu

,,Občas mi přijde, že jsem jako Trojan ve společnosti trochu privilegovaný," prozrazujemladý herecJosefTrojanv nové epizodě podcastu Tvoje Role situaci, která ho dokáže pořádně vytočit. Pochází z rodiny, která je s touto profesí těsně propojená, sám se ale snaží jednat na vlastní pěst a hlavně sám za sebe.Jak dokáže svou vášeň skloubit s gymplem?Proč nikdy nešel na hereckou školu? To ti prozradí vrozhovorus Hannym Firlou.

,,Občas mi přijde, že jsem jako Trojan ve společnosti trochu privilegovaný," prozrazuje mladý herec Josef Trojan v nové epizodě podcastu Tvoje Role situaci, která ho dokáže pořádně vytočit. Pochází z rodiny, která je s touto profesí těsně propojená, sám se ale snaží jednat na vlastní pěst a hlavně sám za sebe. Jak dokáže svou vášeň skloubit s gymplem? Proč nikdy nešel na hereckou školu? To ti prozradí v rozhovoru s Hannym Firlou.

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.