Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tvoje Role: Josef Trojan

Rozhovory z Česka

Red Bull

Společnost

,

Sport

Tvoje Role: Josef Trojan

Obrázek epizody Tvoje Role: Josef Trojan

Poslechněte si podcast

13. 3. 2019

16 min

O epizodě podcastu

,,Občas mi přijde, že jsem jako Trojan ve společnosti trochu privilegovaný," prozrazuje mladý herec Josef Trojan v nové epizodě podcastu Tvoje Role situaci, která ho dokáže pořádně vytočit. Pochází z rodiny, která je s touto profesí těsně propojená, sám se ale snaží jednat na vlastní pěst a hlavně sám za sebe. Jak dokáže svou vášeň skloubit s gymplem? Proč nikdy nešel na hereckou školu? To ti prozradí v rozhovoru s Hannym Firlou.

,,Občas mi přijde, že jsem jako Trojan ve společnosti trochu privilegovaný," prozrazuje mladý herec Josef Trojan v nové epizodě podcastu Tvoje Role situaci, která ho dokáže pořádně vytočit. Pochází z rodiny, která je s touto profesí těsně propojená, sám se ale snaží jednat na vlastní pěst a hlavně sám za sebe. Jak dokáže svou vášeň skloubit s gymplem? Proč nikdy nešel na hereckou školu? To ti prozradí v rozhovoru s Hannym Firlou.