Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Tvoje Role – Jan Sláma, 18letý podnikatel a zakladatel startupu

Play

Poslechněte si podcast

4. 4. 2018

24 min

Jan Sláma (*1999). Mladý český podnikatel, který ve svých 12 letech nakoupil své první akcie a nyní pro americký trh rozjíždí start-up FaceUp.com. Díky němu se mohou studenti ozvat při jakémkoli problému, i když třeba nemají odvahu učinit tak "face-to-face". Na pracovní cesty jezdí do Silicon Valley, setkává se s vlivnými investory a hledá možnost, jak své podnikání posunut co nejdále. Jaká je Honzova největší životní hodnota? Jak se pral se svým egem? Dá se podnikání přirovnat k umění?

,,S Honzou jsem se viděl poprvé v životě. Přišel na podcast a cítil jsem, že to bude skvělý. Přišel otevřenej a otevřeně i odpovídal. Cením ho, za to, jak v mladém věku přemýšlí nad životem a nad svými prioritami." - Hanny Firla

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast nabízí několik pravidelných pořadů od různých autorů a osobností. K mikrofonu si zvou mladé talenty, umělce, sportovce, odborníky i neúnavné životní dobrodruhy! Více na redbull.cz/podcast.