Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tvoje Role – Duhovka

Rozhovory z Česka

Red Bull

Společnost

,

Sport

Tvoje Role – Duhovka

Obrázek epizody Tvoje Role – Duhovka

Poslechněte si podcast

3. 7. 2018

27 min

O epizodě podcastu

Handpoke tatérka, dobrá duše a ufon v jedné osobě dorazila na sedmý díl Tvoje Role k Hannymu. Je pro Duhovku tetování terapií? Proč jsou ve společnosti všichni unavení? Jaká panuje atmosféra mezi českými tatéry?

,,Dlouho jsme se s Duhovkou domlouvali na termínu. Bylo cítit, že si moc lidí nepřipouští k tělu. Uhnal jsem ji až po pár měsících. Po seznámení mi bylo jasný, že to bude zajímavej rozhovor. Pojď si ho pustit!"

Handpoke tatérka, dobrá duše a ufon v jedné osobě dorazila na sedmý díl Tvoje Role k Hannymu. Je pro Duhovku tetování terapií? Proč jsou ve společnosti všichni unavení? Jaká panuje atmosféra mezi českými tatéry? ,,Dlouho jsme se s Duhovkou domlouvali na termínu. Bylo cítit, že si moc lidí nepřipouští k tělu. Uhnal jsem ji až po pár měsících. Po seznámení mi bylo jasný, že to bude zajímavej rozhovor. Pojď si ho pustit!"