Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Téma Dana Tržila - Stres

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Téma Dana Tržila - Stres

Obrázek epizody Téma Dana Tržila - Stres
Play

Poslechněte si podcast

20. 5. 2020

26 min

V dalším dílu Téma Dana Tržila uslyšíš rozhovor o stresu. Hosty budou Jiří Kryštof Jarmar a Daniel Kosec. Můžeš se těšit na to, že probereme téma stresu. S hosty si popovídám o tom, jaké druhy stresu vlastně jsou – a jestli se stres dá pojímat nějak objektivně. Nebudou chybět ani specifické techniky na to, jak se stresem bojovat. Myslím, že zazní víc než jen obecné informace, protože jsem se snažil z kluků vytáhnout informace, které by byly snadno použitelné pro život většiny z nás. Užij si tento rozhovor a dej nám skrze ty internety vědět, co jak se stresem bojuješ.

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.