Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Téma Dana Tržila: Pohyb

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Pohyb

Poslechněte si podcast

19. 6. 2018

36 min

Další díl podcastu Téma Dana Tržila je na téma pohyb. 

Pohyb je něco, co děláme každý den a mnoho z nás se snaží hýbat lépe. Ať už v rámci různých sportů, jiných pohybových aktivit nebo každodenním životě.

V dnešním podcastu uslyšíš názor na pohyb od tří lidí s hodně odlišnou perspektivou.

Dozvíš se o něco o filozofii Ido Portala. Zjistíš, proč je momentálně jóga tak populární a nakonec se budeme bavit, jak moc je pohyb důležitý pro lidi na invalidním vozíku.

Hosté podcastu:

Petr Růžička - Tvůrce portálu Pohyb je život, učitel pohybových dovedností, trenér a student Ido Portala.

Klára Pokorná - Uznávaná čitelka jógy. Doporučujeme se podívat na její inspirativní a oblíbený profil na Instagramu. (@klara_yoga)

Zbyňek Sýkora - V sedmnácti letech zažil těžkou dopravní nehodu, po které zůstal na vozíku. Teď se snaží v rodných Českých Budějovicích pomáhat lidem, které potkal podobný osud. Organizuje sportovní aktivity a s přáteli se pustil do výroby specializovaných vozíků.

Dejte mi vědět co si o podcastu myslíte na podcast@redbull.cz

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.