Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Podcasty

Rozhovory z Česka

Red Bull

Společnost

,

Sport

Téma Dana Tržila: Podcasty

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Podcasty

Poslechněte si podcast

25. 7. 2018

34 min

O epizodě podcastu

Tohle je takový meta podcast, jelikož se budeme bavit o podcastech a jejich tvorbě.

Pokud pravidelně posloucháte náš podcast Rozhovory z Česka, asi vám nemusíme tenhle formát úplně představovat. I tak si ale v dnešním díle najdete něco zajímavého.

Tento podcast je o podcastech a jeho výhodách oproti klasickému rádiu nebo i video produkcí na Youtube. Zajímá tě, kolik v ČR podcasty poslouchá lidí, jak se takový podcast tvoří a k čemu ti pomůže, když ho začneš produkovat? Pak je tohla ta správná epizoda.

Hosté podcastu:

Edita Kudláčová - Producentka Kreativního hubu Českého rozhlasu

Tomáš Sobel - poradce kreativních profesionálů, tvůrce podcastu Vaše jméno je vaše značka

Dan Tržil - Tvůrce podcastů Proti Proudu, Na vlně podnikání a spousty dalších podcastů (třeba tohoto)

Tohle je takový meta podcast, jelikož se budeme bavit o podcastech a jejich tvorbě. Pokud pravidelně posloucháte náš podcast Rozhovory z Česka, asi vám nemusíme tenhle formát úplně představovat. I tak si ale v dnešním díle najdete něco zajímavého. Tento podcast je o podcastech a jeho výhodách oproti klasickému rádiu nebo i video produkcí na Youtube. Zajímá tě, kolik v ČR podcasty poslouchá lidí, jak se takový podcast tvoří a k čemu ti pomůže, když ho začneš produkovat? Pak je tohla ta správná epizoda. Hosté podcastu: Edita Kudláčová - Producentka Kreativního hubu Českého rozhlasu Tomáš Sobel - poradce kreativních profesionálů, tvůrce podcastu Vaše jméno je vaše značka Dan Tržil - Tvůrce podcastů Proti Proudu, Na vlně podnikání a spousty dalších podcastů (třeba tohoto)