Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Low-cost cestování

Rozhovory z Česka

Red Bull

Společnost

,

Sport

Téma Dana Tržila: Low-cost cestování

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Low-cost cestování

Poslechněte si podcast

18. 4. 2018

34 min

O epizodě podcastu

V dalším díle podcastu Téma s Danem Tržilem se podíváme na low-cost cestování, tedy povíme ti, jak cestovat levně.

Peníze jsou pro mnoho lidi totiž největší překážka k cestování a proto vám s hosty ukážeme, že cestovat se dá i s minimálními náklady.
Low-cost cestování je od těch klasických zájezdů s cestovkami hodně jiné. A tím nemyslím jenom v tom, kolik stojí, ale i způsobem jak dovolenou trávíte a jak poznáváte cizí kulturu.

Hosté podcastu:
Lukáš Matějček - Low-cost cestovatel Lukáš poradí, jak cestovat dlouho téměř bez peněz a ještě u toho pomoct místní komunitě.

Petr Novák - Petr Novák je lektorem úspěšného kurzu Travel Hacking na portálu Naučmese. Sdílí tipy na to jak získat levně letenku, ubytování, nebo si na dovolenou přivydělat.

Julie Wadová - Julie byla členkou Summer Day - nejúspěšnějšího českého týmu soutěže Red Bull Can You Make It?

V dalším díle podcastu Téma s Danem Tržilem se podíváme na low-cost cestování, tedy povíme ti, jak cestovat levně. Peníze jsou pro mnoho lidi totiž největší překážka k cestování a proto vám s hosty ukážeme, že cestovat se dá i s minimálními náklady. Low-cost cestování je od těch klasických zájezdů s cestovkami hodně jiné. A tím nemyslím jenom v tom, kolik stojí, ale i způsobem jak dovolenou trávíte a jak poznáváte cizí kulturu. Hosté podcastu: Lukáš Matějček - Low-cost cestovatel Lukáš poradí, jak cestovat dlouho téměř bez peněz a ještě u toho pomoct místní komunitě. Petr Novák - Petr Novák je lektorem úspěšného kurzu Travel Hacking na portálu Naučmese. Sdílí tipy na to jak získat levně letenku, ubytování, nebo si na dovolenou přivydělat. Julie Wadová - Julie byla členkou Summer Day - nejúspěšnějšího českého týmu soutěže Red Bull Can You Make It?