Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Téma Dana Tržila: Kryptoměny

Play

Poslechněte si podcast

8. 10. 2018

27 min

V dalším díle podcastu Téma Dana Tržila se můžete dozvědět o kryptoměnách.

Dan Tržil ti společně se svými hosty pomůže porozumět světu, který plnil v loňském roce stránky novin. O bitcoinu a kryptoměnách mluvil v této době každý díky raketovému růstu jejich cen. Málokdo ovšem tuší, co to ty kryptoměny reálně jsou, k čemu se používají a jak se těží.

Hosté podcastu:

Jan Čuraj - Profesionální trader specializující se na kryptoměny. Poví nám o tom, co to jsou kryptoměny, blockchain a co stojí za obrovským růstem a následným pádem jejich cen.

Vladimír Vencálek - Zakladatel firmy na těžení kryptoměn. Vladimír nám vysvětlí, co to těžení znamená, jak funguje a co je k němu potřeba.

David Navrátil - David je hlavní ekonom České Spořitelny. Má tedy potřebný nadhled vidět kryptoměny v souvislostech finančního světa. Vysvětí nám, jak vnímají blockchain a kryptoměny finanční instituce a jak vidí jejich budoucnost.

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast nabízí několik pravidelných pořadů od různých autorů a osobností. K mikrofonu si zvou mladé talenty, umělce, sportovce, odborníky i neúnavné životní dobrodruhy! Více na redbull.cz/podcast.