Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Téma Dana Tržila: Hon za dokonalou fotkou (Jan Kasl, Jan Šibík)

Play

Poslechněte si podcast

7. 4. 2019

41 min

Další podcastové epizody Tématu Dana Tržila je v novém formátu!

Dan Tržil si tentokrát pozval dva špičkové fotografy - Jana Kasla a Jana Šibíka, aby s nima rozebral téma "Hon za dokonalou fotkou".

Jan Šibík louhou dobu pracoval pro časopis Reflex. Je známý svými fotografiemi z válečných konfliktů. Je držitelem třetího místa v kategorii Sportovní příběhy v soutěži World Press Photo, dvakrát byl hodnocen hlavní cenou v soutěži Czech Press Photo.

Jan Kasl se už jako velice mladý dokázal dostat mezi světovou špičku sportovních fotografů spolupracujících se společností Red Bull. Díky tomu procestoval celý svět a fotil špičkové sportovce na mnoha neuvěřitelných místech.

Oba fotografové mají zajímavé historky z focení v extrémních podmínkách i rozdílnou perspektivu na to, co to znamená dobrá fotka. To i mnoho více se dozvíte v této epizodě podcastu.

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast nabízí několik pravidelných pořadů od různých autorů a osobností. K mikrofonu si zvou mladé talenty, umělce, sportovce, odborníky i neúnavné životní dobrodruhy! Více na redbull.cz/podcast.