Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Esport

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Téma Dana Tržila: Esport

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Esport

Poslechněte si podcast

20. 3. 2018

30 min

O epizodě podcastu

Hraní her na počítačích, konzolích nebo mobilech jerapidně rostoucí odvětví. Na některé vrcholné soutěže už koukají živě desetitisíce lidí a další milióny na internetu nebo v televizi. Profesionálním hraním se dá vydělávat slušné peníze atop hráči se můžou srovnávat s nejlepšími světovými fotbalisty.

Dozvíš se o tom,kolik lidí se esportu věnuje, proč se o něj zajímají české komerční televize, kde se berou peníze nebo jak probíhá den profesionálního hráče.

Pokud jsi toho o esportu tolik nevíš, podcast ti jej přiblíží. Společně se třemi hosty se na esport koukneme z různých pohledů a osvětlíme ti, co to je a jak to vlastně funguje.

Hosté podcastu:

Ladislav Dyntar- působí již 13 let na poli profesionálního hraní počítačových her. Je majitelem nejúspěšnější české herní organizace eSuba a organizátorem řady lokálních i světových eventů.

Petr Haramach- Český profesionální hráč hry League of Legends (3x vyhrál Mistrovství ČR) se zkušenostmi ze zahraničního týmu.

Kazimír Krysta- věnuje se esportu v televizi Prima a pomáhá pořádat Mistrovství České Republiky v počítačových hrách.

Hraní her na počítačích, konzolích nebo mobilech je rapidně rostoucí odvětví. Na některé vrcholné soutěže už koukají živě desetitisíce lidí a další milióny na internetu nebo v televizi. Profesionálním hraním se dá vydělávat slušné peníze a top hráči se můžou srovnávat s nejlepšími světovými fotbalisty. Dozvíš se o tom, kolik lidí se esportu věnuje, proč se o něj zajímají české komerční televize, kde se berou peníze nebo jak probíhá den profesionálního hráče. Pokud jsi toho o esportu tolik nevíš, podcast ti jej přiblíží. Společně se třemi hosty se na esport koukneme z různých pohledů a osvětlíme ti, co to je a jak to vlastně funguje. Hosté podcastu: Ladislav Dyntar - působí již 13 let na poli profesionálního hraní počítačových her. Je majitelem nejúspěšnější české herní organizace eSuba a organizátorem řady lokálních i světových eventů. Petr Haramach - Český profesionální hráč hry League of Legends (3x vyhrál Mistrovství ČR) se zkušenostmi ze zahraničního týmu. Kazimír Krysta - věnuje se esportu v televizi Prima a pomáhá pořádat Mistrovství České Republiky v počítačových hrách.