Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Drony

Rozhovory z Česka

Red Bull

Společnost

,

Sport

Téma Dana Tržila: Drony

Obrázek epizody Téma Dana Tržila: Drony

Poslechněte si podcast

9. 12. 2017

32 min

O epizodě podcastu

Nový formát RedBull.cz podcastu se zaměřuje na různá sportovní odvětví. V druhé epizodě se podíváme na drony. V dalším díle podcastu se věnujeme dronům. Jak dronům kamerovým tak i závodním. V úvodu s e dozvíte, jaké mají drony využití, kolik stojí a co se v tomto odvětví za posledních pár let změnilo. Povíme si i něco o platné české legislativě a bezpečnostních pravidlech. Dozvíte si, jaké drony si stavěli průkopníci a jak je na tom dnes sériová výroba.

Pokud vás zajímají nové, rychle rostoucí sporty tak nastražte uši na povídání o závodech dronů. Díky Honzovi Mittnerovi o tom zjistíte vše, kolik drony stojí, jak rychle létají, jak probíhají závody a jak se trénuje. Věděli jste třeba, že v závodech dronů neexistují žádné kategorie? Holky s klukama, mladí a staří, ti všichni závodí proti sobě.

V tomto RedBull.cz podcastu se toho o dronech dozvíte ještě mnohem více!

Nový formát RedBull.cz podcastu se zaměřuje na různá sportovní odvětví. V druhé epizodě se podíváme na drony. V dalším díle podcastu se věnujeme dronům. Jak dronům kamerovým tak i závodním. V úvodu s e dozvíte, jaké mají drony využití, kolik stojí a co se v tomto odvětví za posledních pár let změnilo. Povíme si i něco o platné české legislativě a bezpečnostních pravidlech. Dozvíte si, jaké drony si stavěli průkopníci a jak je na tom dnes sériová výroba. Pokud vás zajímají nové, rychle rostoucí sporty tak nastražte uši na povídání o závodech dronů. Díky Honzovi Mittnerovi o tom zjistíte vše, kolik drony stojí, jak rychle létají, jak probíhají závody a jak se trénuje. Věděli jste třeba, že v závodech dronů neexistují žádné kategorie? Holky s klukama, mladí a staří, ti všichni závodí proti sobě.   V tomto RedBull.cz podcastu se toho o dronech dozvíte ještě mnohem více!