Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Téma Dana Tržila: Běhání v terénu

Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2017

37 min

Nový formát podcastu RedBull.cz se zaměřuje na jednotlivá sportovní odvětví. V první epizodě se důkladně podíváme na běhání v terénu. Dan Tržil vás jako moderátor provede napříč tímto sportem. Běhání zažívá v posledních letech ohromný boom, a tak si pozval povolané hosty a odborníky, pro které je běhání v terénu obrovskou vášní. Hosté podcastu jsoui špičky v oboru - fyzioterapeut Jakub Kmeťko, trenér Jakub Bína, ultramaratonec Pavel Paloncý, fotografka Andrea Nagová a cross triatlonista Jan Kubíček. Dozvíte se, zda je běhání zdravé, jak správně trénovat a regenerovat. Rozebíráme i různé typy závodů, od krátkých jako je Red Bull 400 až po ultratraily a extrémní týmové závody. Užijte si tento podcast a dejte nám vědět, co si o tomto formátu myslíte.

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast nabízí několik pravidelných pořadů od různých autorů a osobností. K mikrofonu si zvou mladé talenty, umělce, sportovce, odborníky i neúnavné životní dobrodruhy! Více na redbull.cz/podcast.