Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

Povídali, že mu hráli: Terezie Kovalová

Poslechněte si podcast

8. 3. 2019

14 min

O epizodě podcastu

Violoncello je podle devětadvacetiletévioloncellistky Terezie Kovalovéjejím synonymem - když byl nový, trvalo dlouho, než začal nabírat vlastnosti, které do něj vepsala sama jeho majitelka. Po osmnácti letech, kdy na violoncello nehrál nikdo jiný,nasbíralo mnohé z jejích vlastností. Proč musí v letadle cestovat vedle ní akde se nachází jeho dvojiče? Co vedlo Terku k elektronickému violoncellu? Poslechni si další epizodu podcastuPovídali, že mu hráli.

Violoncello je podle devětadvacetileté violoncellistky Terezie Kovalové jejím synonymem - když byl nový, trvalo dlouho, než začal nabírat vlastnosti, které do něj vepsala sama jeho majitelka. Po osmnácti letech, kdy na violoncello nehrál nikdo jiný, nasbíralo mnohé z jejích vlastností. Proč musí v letadle cestovat vedle ní a kde se nachází jeho dvojiče? Co vedlo Terku k elektronickému violoncellu? Poslechni si další epizodu podcastu Povídali, že mu hráli.

Popis podcastu

Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.