Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody LeapMakers: Dita Přikrylová

Rozhovory z Česka

Red Bull

Kultura

LeapMakers: Dita Přikrylová

Obrázek epizody LeapMakers: Dita Přikrylová

Poslechněte si podcast

5. 3. 2019

59 min

O epizodě podcastu

V další epizodě přivítal podcast LeapMakers Ditu Přikrylovou, datovou analytičku a zakladatelku projektuCzechitas. Tenpomáhá holkám, ženám i dětem poznat svět informačních technologií. Učí je programovat, kódovat i pracovat s daty. Dita se dostala do výběru Forbes 30 pod 30 a patří mezi nejinspirativnější ženy u nás. V rozhovoru se s Ditou Matouš a Miky bavili nejen o Czechitas, potřebě IT dovedností v dnešním světě a vzdělávání obecně, ale io smyslu v práci, hledání flow a rovnováhy mezi životem a podnikáním, o mentorech a samozřejmě o štěstí.

V další epizodě přivítal podcast LeapMakers Ditu Přikrylovou, datovou analytičku a zakladatelku projektu Czechitas. Ten pomáhá holkám, ženám i dětem poznat svět informačních technologií. Učí je programovat, kódovat i pracovat s daty. Dita se dostala do výběru Forbes 30 pod 30 a patří mezi nejinspirativnější ženy u nás. V rozhovoru se s Ditou Matouš a Miky bavili nejen o Czechitas, potřebě IT dovedností v dnešním světě a vzdělávání obecně, ale i o smyslu v práci, hledání flow a rovnováhy mezi životem a podnikáním, o mentorech a samozřejmě o štěstí.