Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zimní plavec Filip Jícha: Ve studené vodě jste tady a teď. Pro mě je to jediný mentální odpočinek

Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy

Český rozhlas

Kultura

Zimní plavec Filip Jícha: Ve studené vodě jste tady a teď. Pro mě je to jediný mentální odpočinek

Obrázek epizody Zimní plavec Filip Jícha: Ve studené vodě jste tady a teď. Pro mě je to jediný mentální odpočinek

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

37 min

Podle svých slov je prvním Čechem, který za polárním kruhem uplaval kilometrovou trať ve vodě o teplotě mínus jeden stupeň Celsia. „Já už jsem na studené vodě závislý. Zajímavé je, že je každá jiná. Každá jinak studí a každou vodu, ve které jsem byl, si pamatuju. Jsem jako losos,“ říká ve studiu Radia Wave zimní plavec Filip Jícha.

Všechny díly podcastu Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

S některými hosty je to na delší povídání. Veronika Ruppert, nebo Martin Minha v hodinovém rozhovoru každý týden zpovídají ty nejzajímavější osobnosti české kultury a veřejného života. Jdou pod povrch a snaží se odhalit, co naše hosty dostalo na přední stránky novin, do hitparád či galerií.