Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Protokol #32 - Klan Orlock

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Protokol #32 - Klan Orlock

Obrázek epizody Protokol #32 - Klan Orlock

Poslechněte si podcast

10. 9. 2021

16 min

V další epizodě z prachem zahalené Necromundy se podíváme na druhý z velkých klanů, houževnaté jedince, kteří dohlížejí na důlní činnost a na velké Prašné cesty a konvoje, které přes ně vyrážejí od úlu k úlu. Startovač: www.startovac.cz/patron/rohata-ko…st-o-warhammeru/ Velice děkujeme všem, kteří finančně podpořili Rohatou Kostku na startovači! Patroni: - Mr.Makaisson - KuBEEk - M.kovarik88 - morituri83CZ - Baryk - Karrati - cezar.martin - Zlomené kladivo - jprokop73 - ghal - AisuKirei - Emeldir - velkejdan - Karsa a Minala - Todd_cz - exdeo_3 - Miroslav Ševčík - Garentor - marianjelínek - Deskofobie - Mirek.Kodad E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Rohatý Discord: discord.gg/8xEZmxx Spřátelené weby: fyft.cz/ www.coloursofwarriors.com www.deskofobie.cz/ Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!