Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Protokol #23 - Imperial navy

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

14 min

Několik kilometrů dlouhá, tisíce tun vážící monstróznost udržovaná v chodu desetitisíci jedinci, ovládaná jedinou osobou. To je běžná loď Imperiální armády, nositelé smrti a destrukce s dostatečným arzenálem na zredukování celého kontinentu planety na prach. A takových lodí jsou tisíce. Startovač: www.startovac.cz/patron/rohata-ko…st-o-warhammeru/ Velice děkujeme všem, kteří finančně podpořili Rohatou Kostku na startovači! Patroni: - Mr.Makaisson - KuBEEk - M.kovarik88 - Baryk - cezar.martin - jprokop73 - Revital 91 - ghal - AisuKirei - Emeldir - velkejdan - Todd_cz - exdeo_3 - Garentor - Deskofobie - Mirek.Kodad E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Rohatý Discord: discord.gg/8xEZmxx Spřátelené weby: fyft.cz/ www.coloursofwarriors.com www.deskofobie.cz/ www.tomovyhry.cz/ Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová Zvukové efekty: Epidemic Sound

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!