Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody MiniView - Rektex

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

MiniView - Rektex

Obrázek epizody MiniView - Rektex
Play

Poslechněte si podcast

10. 2. 2020

33 min

Pozvali jsme si k nám do podcastu hosta - Rektexe alias Jakuba Jansu z Rubikonu. Rektexpainting: https://www.instagram.com/rektexpainting/ A o čem jsme se bavili? Třeba: - Co obnáší práce v Rubikonu; - Jak se k ní dostal; - Co ho přivedlo k Warhammeru; - Pár tipů pro nováčky jak s pravidly, tak s barvením; - Kde se naučíte lépe barvit (krom workshopů); - ...a další témata. Startovač (hell yeah!): https://www.startovac.cz/patron/rohata-kostka-podcast-o-warhammeru/ Velice děkujeme všem, kteří finančně podpořili Rohatou Kostku na startovači! Patroni: - Jarda - Honziksvec - exdeo_3 - Moranos - Deskofobie - TondaKladivo - Wow.dag - Teragan98. E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Rohatý Discord: https://discord.gg/8xEZmxx Spřátelené weby: www.blackunicorn.cz/ www.deskofobie.cz/ www.zatrolene-hry.cz/ criticalhit.cz/ www.tomovyhry.cz/ Komunitní discord Age of Sigmar: discord.gg/aMNYPcR Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!