Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ep. 57 - Ossiarch Bonereapers II.

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Ep. 57 - Ossiarch Bonereapers II.

Obrázek epizody Ep. 57 - Ossiarch Bonereapers II.

Poslechněte si podcast

28. 3. 2020

12 min

Dokud platíte, nemáte se (relativně) čeho obávat. Smrtonosní výběrčí daní terorizují Mortal Realms a odolávají silám řádu. Nikdo neví kam až tohle dojde. Z různých světů přicházejí zvěsti a zprávy o tom, jaké monstrozity se potulují po vypálených vesnicích a zpustošených krajích. Při takových příbězích tuhne krev v žilách i těm nejotrlejším žoldákům. Startovač (hell yeah!): https://www.startovac.cz/patron/rohata-kostka-podcast-o-warhammeru/ Velice děkujeme všem, kteří finančně podpořili Rohatou Kostku na startovači! Patroni: - Jarda - Honziksvec - exdeo_3 - Moranos - Deskofobie - TondaKladivo - Wow.dag - Teragan98 - Ares - jprokop73 E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Rohatý Discord: https://discord.gg/8xEZmxx Spřátelené weby: www.blackunicorn.cz/ www.deskofobie.cz/ www.zatrolene-hry.cz/ criticalhit.cz/ www.tomovyhry.cz/ Komunitní discord Age of Sigmar: discord.gg/aMNYPcR Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!