Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ep. 54 - Idoneth Deepkin II.

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Ep. 54 - Idoneth Deepkin II.

Obrázek epizody Ep. 54 - Idoneth Deepkin II.

Poslechněte si podcast

28. 2. 2020

12 min

Rybičky, rybičky, rybáři jedou! To je hezká a celkem normální situace. Ve světě Warhammeru si ovšem rybičky jedou pro rybáře, a oni se snaží dostat své pruty a rodiny co nejdál do bezpečí. Idoneth Deepkin jsou podmořský národ představující plíživou hrozbu. I když to byl první zástup osvobozených duší z útrob boha Slaaneshe, nemění to nic na tom, že jejich životy jsou poskvrněny vlivem chaosu. Ačkoli patří pod alianci řádu stejně jako Daughters of Khaine, svoji přítomností vyvolávají rozpaky u nejednoho ostříleného válečníka. Startovač (hell yeah!): https://www.startovac.cz/patron/rohata-kostka-podcast-o-warhammeru/ Velice děkujeme všem, kteří finančně podpořili Rohatou Kostku na startovači! Patroni: - Jarda - Honziksvec - exdeo_3 - Moranos - Deskofobie - TondaKladivo - Wow.dag - Teragan98 - Ares E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Rohatý Discord: https://discord.gg/8xEZmxx Spřátelené weby: www.blackunicorn.cz/ www.deskofobie.cz/ www.zatrolene-hry.cz/ criticalhit.cz/ www.tomovyhry.cz/ Komunitní discord Age of Sigmar: discord.gg/aMNYPcR Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!